Busy z Polski do Niemiec pod wskazany adres

Dlaczego ludzie wybierają Nas?

Busy z Polski do Niemiec śląsk

Bezpieczeństwo podróży oraz komfort przejazdu

Każdy nasz pasażer otrzymuje ubezpieczenie NNW od nieszczęśliwych zdarzeń na czas trwania podróży. Wszyscy kierowcy posiadają niezbędne badania psychotechniczne.
Busy do Niemiec i Polski, którymi podróżujemy przystosowane są do przewozu młodszych i starszych pasażerów. Regularnie przechodzą przeglądy techniczne w autoryzowanym serwisie ASO.

Punktualność to nasza dewiza

Mimo nie raz złych panujących warunków atmosferycznych oraz dużego natężenia ruchu jaki odbywa się na drogach międzynarodowych, stawiamy dużą wagę na punktualność odbioru naszych pasażerów, dostarczeniu przekazów pieniężnych i paczek.

Busy z Polski do Niemiec pod wskazany adres
Arttour - firma godna zaufania, Busy z Niemiec do Polski pod wskazany adres

Doświadczenie i staż na rynku w przewozie osób

Oferujemy Państwu swoje usługi już z 20 letnim doświadczeniem w Krajowym i Międzynarodowym Przewozie Osób. Specjalizujemy się przede wszystkim w przewozach pasażerskich z domu pod wskazany adres na terenie Niemiec i Polski. Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewozem osób.

Pozostałe nasze atuty

Przesyłki kurierskie
i przekazy pieniężne

Pracujesz lub mieszkasz na terenie Niemiec i chciałbyś nadać paczkę czy przekaz pieniężny dla rodziny w Polsce pamiętaj jest taka możliwość

Zwierzęta domowe

Posiadasz swojego ukochanego pupila? Zamartwiasz się komu powierzysz go w opiece? Nie musisz. Jako nieliczni za drobną opłatą umożliwiamy transport zwierząt domowych.

Promocje i zniżki

Honorujemy wszelkie zniżki i rabaty od pozostałych przewoźników. Skontaktuj się z biurem obsługi klienta i wynegocjuj korzystne dla siebie warunki. Jesteśmy otwarci i rozważymy wszystkie propozycje.

Oferta

Świadczymy usługi dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych w tym m.in. placówki oświaty, instytucje i inne podmioty gospodarcze. Każda osoba zamawiająca busa odbierana jest z miejsca podanego podczas rezerwacji biletu i dowożona na wskazany adres miejsca docelowego. Usługa door-to-door czyli tzw. usługa przewozu osób z domu do domu.

Realizujemy również przewóz osób do pracy i zapewniamy transport na lotnisko w kraju czy też za granicę m.in. Katowice - Pyrzowice, Kraków - Balice, Wrocław, Berlin. Ponadto dostarczamy bagaże lotnicze, dowozimy paczki i przesyłki pieniężne.

Zapewniamy wygodne, nowoczesne, dobrze wyposażone, 9-osobowe busy oraz profesjonalny standard usług. Nasze busy utrzymujemy w nienagannym stanie technicznym jak i estetycznym.
Wszystkie pojazdy wyposażone są w klimatyzację, wygodne fotele, odtwarzacze DVD, internet WiFi na terenie kraju i UE, dużą przestrzeń pasażerska jak i bagażową

Cennik przejazdu do Niemiec i Polski

Cena biletu

1 osoba w 1 stronę

od 70€ /320 zł‚

Przysługuje:


  • 1x bagaż rejestrowany
  • 1x bagaż podręczny
Paczka/Przekaz

1 sztuka

od 35€ /160 zł‚

Nadbagaż

1 sztuka

10€ /45 zł‚

Kiedy wyjeżdżamy ?

Do Niemiec

wyjazdy rano

  •  Niedziela,
  •  Wtorek,
  •  Czwartek,

Do Polski

wyjazdy rano

  •  Poniedziałek,
  •  Środa,
  •  Piątek,

Dowolny dzień

grupa zorganizowana

  • Dowolny dzień tygodnia z/do Niemiec po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Dokąd jeździmy

Mapa przedstawia główne miasta i ich okolice z województwa śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego oraz lubuskiego. Odbieramy osobę z miejsca zamieszkania i dowozimy pod wskazany adres w Niemczech lub w Polsce.

Busy do Niemiec i Polski, którymi podróżują Nasi klienci

Nowe 9-cio osobowe busy marki Renault, przystosowane również dla osób starszych. Komfortowe warunki dla podróżujących, nowoczesne wyposażenie, dodatkowe złącza do łądowania urządzeń.