Dlaczego ludzie wybierają nasze busy do Niemiec?

O to 4 główne powody dlaczego warto wybrać firmę Arttour jako przewóz osób do Niemiec. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.

Przystępna cena

Przedstawiona cena za bilet i pozostałe usługi jest adekwatna do jakości świadczonych usług. Stosujemy rabaty i promocje dla stałych klientów. Honorujemy także zniżki pozostałych firm przewozowych.
Dla grup zorganizowanych jesteśmy otwarci.

Gwarancja zadowolenia

Każda osoba, która miała możliwość przejazdu do Niemiec lub do Polski wybierając naszego busa, wysiada z niego z uśmiechem na twarzy.
Wszystkie busy, którymi podróżują pasażerowie są nowe i utrzymane w nienagannym stanie estetycznym, dzięki czemu podróże są przyjemne i komfortowe. Cieszymy się dobrą opinią przez co wybiera nas co raz to więcej osób z pośród innych firm świadczących usługi w zakresie przewozu osób a co najważniejsze pozostają razem z nami

Bezpieczeństwo podróży

Na tle innych przewoźników wyróżniamy się przede wszystkim wysokim standardem. To dzięki Wam rozwijamy się i możemy konkurować z innymi przewozami.
Wszyscy kierowcy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe oraz aktualne badania psychotechniczne. Każdy pasażer otrzymuje ubezpieczenie NNW od nieszczęśliwych zdarzeń na czas trwania podróży. Busy do Niemiec i Polski przystosowane są do przewozu zarówno osób młodszych jak i starszych pasażerów. Ponadto każdy bus regularnie przechodzi cykliczne i okresowe przeglądy techniczne w autoryzowanym serwisie ASO.

Punktualność

Wszystkie trasy są na bieżąco optymalizowane pod względem natężenia ruchu, utrudnień panujących na trasie oraz czasu dotarcia pod adres wskazany przez Klienta. Nasza flota wyposażona jest w profesjonalne urządzenia GPS z funkcją Traffic. Dodatkowo każdy kierowcy posiada umiejętności i niezbędne doświadczenie na drogach międzynarodowych.

O nas

Jako licencjonowany przewóz osób świadczymy usługi przewozowe nie tylko dla osób indywidualnych ale również dla grup zorganizowanych i agencji pracy. Każda osoba zamawiająca bilet a tym samym rezerwująca miejsce w busie odbierana jest z miejsca podanego podczas rezerwacji telefonicznej i dowożona na wskazany adres w Niemczech czy to w Polsce.  Jest to usługa door-to-door czyli tzw. usługa przewozu osób z domu do domu.

o firmie Arttour

Najnowsze wpisy z naszego Bloga

Informacje na temat przejazdów do Niemiec i Polski. Aktualne promocje i rabaty dla stałych i nowych Klientów.

Rabaty dla stałych Klientów

Honorujemy wszelkie zniżki i rabaty od pozostałych przewoźników. Skontaktuj się z biurem obsługi klienta i wynegocjuj korzystne dla siebie warunki. Jesteśmy otwarci i rozważymy wszystkie propozycje.

Jak nadać paczkę do Polski?

Pracujesz lub mieszkasz na terenie Niemiec i chciałbyś nadać paczkę czy przekaz pieniężny dla rodziny w Polsce pamiętaj jest taka możliwość. Zadzwoń do nas i ustal szczegóły. Odbierzemy od Ciebie zlecenie i przekażemy Twojej rodzinie.

Bądźmy w kontakcie

Rezerwacja Biletów:
od poniedziałku do soboty
od 8:00 do 20:00

Biuro Obsługi Klienta

Jacka Malczewskiego 16B,
41-407 Imielin, Polska

Infolinia

Polska:
+48 603 876 662
+48 32 2805893

Niemcy:
+49 177 7717294

Skontaktuj się z nami