Oferujemy Państwu przewóz osób do Niemiec z województwa małopolskiego, śląskiego, opolskiego oraz dolnośląskiego i lubuskiego. W swojej ofercie posiadamy duże i wygodne busy marki Mercedes, Volkswagen i Renault.

Jako przewóz osób do Niemiec, Polski

Zapewniamy nowoczesne, dobrze wyposażone, 9-osobowe busy. Naszą flotę utrzymujemy w nienagannym stanie estetycznym jak i technicznym. Wszystkie busy poddawana są cyklicznym i okresowym badaniom technicznym. Pojazdy wyposażone są w klimatyzacje, wygodne i regulowane fotele, w zagłówki, w podłokietniki, w podnóżnik, w dużą przestrzeń pasażerska i bagażową. Na trasie do Niemiec i do Polski udostępniamy także Internet bezprzewodowy.

Komfort podróży

Jako firma przewozowa stawiamy przede wszystkim na komfort podczas podróży i wysoki standard świadczonych usług. Zadowolenie pasażerów jest dla nas priorytetem.

Nasz zespół kierowców posiada niezbędne kwalifikacje i doświadczenie zawodowe na trasach w Niemczech i w Polsce. Służą wszelką pomocą podróżującym pasażerom. Po prostu można na nich liczyć! W naszych busach do Niemiec i do Polski panuje tylko i wyłącznie miła atmosfera.

Doświadczenie w przewozie osób

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży przewozowej osób i w transporcie towarów. Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem osób na trasach międzynarodowych. Gwarantujemy Państwu 100% zadowolenia.

Świadczymy usługi przewozowe nie tylko dla osób indywidualnych ale również dla grup zorganizowanych i agencji pracy. Jesteśmy elastyczni i skłoni do współpracy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych, placówki oświaty, samorządy, agencje pracy i inne podmioty.  

Z nami z adresu pod adres

Każda osoba zamawiająca bilet a tym samym rezerwująca miejsce w busie odbierana jest z miejsca podanego podczas rezerwacji telefonicznej i dowożona na wskazany adres w Niemczech czy to w Polsce.  Jest to usługa door-to-door czyli tzw. usługa przewozu osób z domu do domu.

Dodatkowo realizujemy przewóz osób do pracy i zapewniamy transport na lotnisko w kraju czy też za granicę m.in.: Katowice – Pyrzowice, Kraków – Balice, Wrocław – Port lotniczy Wrocław, Berlin. Ponadto dostarczamy bagaże lotnicze, dowozimy paczki i przesyłki tj. dokumenty i przekazy pieniężne.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą przewozu osób lub w przypadku jakichkolwiek pytań to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem formularza kontaktu lub bezpośrednio pod numerem kontaktowym:
+48 603 876 662
+49 177 7717294